Trojspolek

7. února 2015 v 20:04 | Vaše Anny |  Lásky
Jak jsem již předeslala v úvodním článku, ne všechny mé zájmy souvisí s "dobovostí" a tak se zde sem tam může dost dobře vyskytnout i cosi jiného. Nejprve by bylo vhodné představit osoby, kolem kterých se takové nedobové téma pravděpodobně bude točit.

1. David Bowie
Rok výroby 1947, takové šaty bych už nebrala...Nicméně tento pán mě provází šestým rokem a nemyslím si, že se do budoucna něco změní. Člověk, který se neokouká a neoposlouchá. Oslavných ód jsem na něj napsala již dost, navíc, kdo nezná, stejně nepochopí, kdo zná, nepotřebuje vysvětlit. Pro mě zkrátka a jedině number one.


2. Jim Morrison
Ročník 1943 by pro mne byl naprosto ideální. Muž samozřejmě spojovaný s The Doors, s alkoholem a s (fetující) Pamelou Courson. Místo jeho posledního odpočinku se nachází na éterickém hřbitově Pére Lachaise. Obdivuji se mu především díky nádherným básním, které bohužel (nebo naštěstí...?) příliš lidí nezná. S Divočinou navždy.


3. Kóbor János
Opět 1943, navíc ještě z Maďarska. Tvář skupiny OMEGA, která nevynechá příležitost k nám zavítat. Totálně nejlepší děda v kožených kalhotách, jehož podpisy se mi kvapem hromadí. Zamlada roztomilý andílek, ale ego mi nedovolí přidat jinou fotku, než kde se nadšeně krčí i moje maličkost...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.